Czas zimowych ferii za nami.

Dziękujemy bardzo za te wspólnie spędzone dni pełne dobrej zabawy i uśmiechu👍Gminny Ośrodek Kultury w Łopienniku Górnym, Prowadzącym zajęcia, Rodzicom, Opiekunom i wszystkim Uczestnikom, którzy byli razem z nami.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!❤