Wczorajszy dzień był pełen miłych wydarzeń. Najpierw spotkanie z autorką opowiadania „Narodziny głosu” Angeliką Skrzypa, następnie bardzo miłe spotkanie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego z Wychowawczynią Panią Luizą Zabłocką.
Dziękujemy za wszystkie życzenia, za każdy gest przyjaźni, za upominki. ![]()
Wam, Kochani Przyjaciele Biblioteki życzymy miłego weekendu, a gdybyście chcieli jeszcze zajrzeć do nas, to dzisiaj drzwi dla Was otwarte. ![]()



