Spotkanie z współautorką antologii „Nie mówię już szeptem”Angeliką Skrzypa

📚W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbyło się wyjątkowe spotkanie z współautorką książki „Nie mówię już szeptem” Angeliką Skrzypa.😀

Rozmowa była pełna refleksji, emocji i inspirujących przemyśleń. Nie zabrakło pytań od uczestników oraz wymiany czytelniczych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do czytania antologii – od kilku dni zaspokaja ciekawość naszych Czytelników. 📚