W ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbyło się wyjątkowe spotkanie z współautorką książki „Nie mówię już szeptem” Angeliką Skrzypa.![]()
Rozmowa była pełna refleksji, emocji i inspirujących przemyśleń. Nie zabrakło pytań od uczestników oraz wymiany czytelniczych doświadczeń. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas.
Zapraszamy do czytania antologii – od kilku dni zaspokaja ciekawość naszych Czytelników. ![]()










