Wielkanocne warsztaty!

W poniedziałkowe popołudnie w naszej Bibliotece zrobiło się bardzo wiosennie i kolorowo 🌿🌸

Podczas warsztatów wielkanocnych wspólnie tworzyliśmy tradycyjne palmy. W ruch poszły naturalne, roślinne materiały,a efekty zachwycały pomysłowością i estetyką.

Zajęcia poprowadziła Pani Małgosia Knapczyk, która z pasją i zaangażowaniem wprowadziła uczestników w tajniki tej pięknej tradycji.

Miłym akcentem była obecność Pana Wójta, który nie tylko odwiedził nas jako gość, ale również aktywnie włączył się w tworzenie palmy. 🌿

Cieszymy się, że warsztaty spotkały się z tak dużym zainteresowaniem i zgromadziły wielu uczestników. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia! 😊