Kochani, dzieci z grup przedszkolnych i klas I-III biorą udział w cyklicznym konkursie „Wiosenne recytowanie”.
Potrzebują Waszego wsparcia. ![]()
Zapraszamy wszystkie chętne osoby.
. P.S. W związku z tym, w piątek 15 maja od godziny 8.30 do 12.00 będzie utrudniony dostęp do wypożyczalni.

